Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji dorastu a st. žiactva.

Víkend plný pretekov znova za nami. Počasie nám prialo. 11.-12.5. v TT sa Omar 🥇 Bougdar stal Majstrom Zsaz vo viacboji. Na 3.kole družstiev naše dievčatá skončili na 2.mieste, mladši žiaci skončili na 3.mieste. Tešíme sa aj z pekných osobáčikov. 🙂 ( autor : detská atletika Trenčín )

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku.

V nedeľu 5.5.2024 sme v Piešťanoch za teplého, slnečného počasia s konečne priaznivým vetrom bojovali na 2. kole staršieho a najmladšieho žiactva o čo najlepšie umiestnenie. Darilo sa nám, staršie žiačky sa umiestnili na 2. mieste, starší žiaci na 3. mieste, najmladší žiaci na 2. mieste a najmladšie žiačky zatiaľ bez medailovej pozícii. Bojujeme ďalej, najbližsie nás čaká cez víkend Trnava 👍💪 ( autor : detská atletika Trenčín )

2. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov, dospelých a ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku.

1.máj sme oslávili na pretekoch v Trnave. Veterné 🌬 počasie nás neodradilo od podania svojich najlepších výkonov.💪 Sme jeden tím a spoločnými silami sme zbierali body v 2.kole dorastu a ml. žiakov. Družstvá dievčat v kategórii dorasteniek aj mladších žiačok skončili na 2.mieste a naši mladší žiaci na 3.mieste. Srdečne blahoželámea tešíme sa na ďalšie preteky.🙂 ( autor : detská atletika Trenčín )

1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva

28.4.sme pretekali v Skalici. Vo veternom počasí sa na 1.kole starších žiakov a najml.ž. darilo hlavne našim starším. Chlapci skončili na 1.mieste a družstvo dievčat na 2.mieste. Našich najmladších prevalcovali viacpočetné družstvá. Tešíme sa z úspešne rozbehnutej sezóny. 💪😁 ( autor: detská atletika Trenčín )

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov, dospelých a ml. žiactva

V nedeľu 21.4.2024 sme v Trnave začali atletickú sezónu a to 1. kolom dorastu, juniorov, dospelých a 1. kolom mladšieho žiactva. Podmienky boli bojové, chladno so silným vetrom 🌬️🌬️🌬️Naši pretekári sa však s nimi dokázali popasovať a zaznamenali sme niekoľko osobných rekordov hneď v úvode sezóny 👍Teší nás, že družstvo mladších žiačok a žiakov a družstvo dorasteniek sa umiestnili na medailových priečkach. Cez víkend pokračujeme ďalej v Skalici, a to 1. kolom starších žiakov a 1. kolom najmladšieho žiactva 💪 ( autor: detská atletika Trenčín)

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

V sobotu 2.3.2024 sa konali v hale Elán juniorské MSR. V tejto kategórii nemáme veľa pretekárov ale prakticky každý zúčastnený z nášho klubu si odniesol medailu, čo svedčí o kvalite.

🥇 Miroslav Fuksa 60 m🥈 Miroslav Fuksa 200 m🥈 Gabriel Mikula skok do diaľky🥈 Martin Varhaník 60 m🥈 Alexandra Plšeková skok o žrdi🥈 Fuksa-Varhaník-Mikula-Drobena štafeta 4×200 m

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

25.2.sme v BA v hale Elán pokračovali na MSR dorastu. V ťažkej konkurencii sa nám podarilo získať 4 medaile. Najlepšie sa nám umiestnila Julka Mádelová-🥈trojskok. Na medaile ešte siahli: Nikolka Harceková-🥉800m, st.žiačka Dorotka Azari-🥉60m a 🥉štafeta 4x200m- Julka Mádelová, Sárka Fazekašová, Sárka Moravíková, Dorotka Azari. Tešíme sa na pretekové pokračovanie budúci víkend. Všetkým našim pretekárom držíme palce a prajeme veľa úspechov. 👏😃 ( autor článku : detská atletika Trenčín)

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok

Máme Majsterku Slovenska vo viacboji mladších žiačok. 💪24.2.v Bratislave Saška Krupová nám zažiarila.🥇🎉 Súťažilo 64 dievčat a 32 chlapcov. Zo Slávie Trenčín 5 dievčat – Saška, Naďka, Sárka, Eliška, Timejka a 1 chlapec Gabko. 5 disciplín- 60mpr., guľa, 60m, diaľka, 600m dalo všetkým zabrať. Videli sme krásne súboje, radosť z osobákov, smútok, keď to nešlo podľa predstáv, nové priateľstvá. Videli sme atletiku v celej svojej kráse. 👏Ďakujeme za emotívny zážitok. Máme zo všetkých radosť.😀 ( autor článku : detská atletika Trenčín)

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

17.2 – 18.2.2024 sa konali v hale Elán 58 MSR v atletike mužov a žien. Náš klub obstál na výbornú a ziskom šiestich medailí 2-1-3 sme skončili na štvrtom mieste medzi klubmi. Zlatú medailu brali Lívia Hübschová v diaľke a Tamara Balajová v trojskoku. Striebro Júlia Havjerová v žrdi. Bronz Saška Plšeková v žrdi,Lívia Hübschová v trojskoku a Miroslav Fuksa na 60m. Všetkým pretekárom gratulujeme a ďakujeme za super výkony.

Majstrovstvá ZsAZ dorastu, st. žiactva, juniorov a dospelých

10.2. sme mali M-kraja od starších žiakov po dospelých v BA. Spolu sme získali 37 medailových umiestnení. 19x 🥇, 13x🥈, 5x🥉.👏👏👏 Najúspešnejšia bola medzi st.ž. Dorota Azari s rekordmi SR v behu na 60m a 150m.🎉 Junior Miro Fuksa zažiaril osobákom v behu na 60m.💪 Kvalitný osobák na 60m si dala aj Lívia Hübschová.👍 Pekný výkon podala aj Timejka Urbanová, ktorá zvíťazila o kategóriu vyššie v behu na 2000m. Taktiež mladšia žiačka Saška Krupová získala tri medaile: 🥈 60m 🥈 150m🥉 skok do diaľky. 🙂 Radosť nám urobili všetci zúčastnení pretekári zo Slávie Trenčín. 😀 Cinklo veľa medailí a osobné rekordy svedčia o ich napredovaní. 👍 Držíme im palce ďalej v rozbehnutej halovej sezóne.💪🙂 ( autor: Atletika pre deti Trenčín)